Shpalljet e reja (sot + 201 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 25.11.2023

  Banese me qira Kalabri -Termokos Banesat e Llesnes Afer Olive Posedon : - Sallon & Ku...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Aktash Prishtinë, me 02.12.2023

  Ipet me qira banesa 4 dhomëshe ne lagjen Aktash,( te salla 1 Tetori), me sipërfaqe 100 m2,...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, me 06.12.2023

  Banesë me qira te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit. Banesa është e mobiluar dhe sh...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, me 06.12.2023

  Leshohet banese me qira ne Ulpian per zyre ,Kati 1 C7 Banesa ka kete renditje: - 1 dhoma g...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, me 06.12.2023

  Banesë me qira në Dardani. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim. Banesa nd...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 06.12.2023

  ID: 72076 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipër...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 06.12.2023

  Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatsh...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 12:12

  Lëshohet me qira banesa në Lagjen Mati 1 . Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme. Sipër...

  380.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 12:11

  Banesë me qira në Dardani???? ▪️Çmimi 350€???? ▪️Përballë ProCreditit, me 60m2, kati 2, me nxemje qendrore me termokos, komplet e Renovuar, me kush...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 12:08

  Leshohet banesa me qera ne lagjen Mati tek kodrina ,Rruga C , me siperfaqe 88m2, ne katin e 7-te , komplet e mobiluar,ashensoret funksional. Renditja ...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa Prishtinë, sot, ora 12:08

  Ofrohet me qira banesa te Qafa. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 2. Çmimi: 300 Rënditja:  Salloni...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 12:06

  Leshohet banesa me qera ne Mati 1 te Miri Construction , me siperfaqe 107m2, ne katin e 2-te , komplet e mobiluar , ashensoret funksional . Renditja ;...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lakrishte Prishtinë, sot, ora 12:05

  Lëshohet me qira banesa në Lakrishtë, te Beni Dona. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojsh...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 12:04

  Leshohet banesa me qera ne Fushe Kosove Rr.28 Nentori prapa ambulantes, me siperfaqe 60m2, ne katin e 4-te , komplet e mobiluar ,*( pa lift) . Renditj...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 12:03

  Leshohet banesa me qera ne Mati1 mbrapa royal mall te banesat e standardit, me siperfaqe 60m2, kati i 5-te, ashensoret funksional . Renditja ; Sallon,...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 12:03

  ID: 72135 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 6 ????: 046336699 MOBILU...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 12:02

  Lokal me qira në Rrugën B ???? ▪️Çmimi 400€???? (minimum kontratë 1 vjeçare) ▪️Përballë rrugës B, me 20m2, me kushte shumë të mira, me #Termokos, ës...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 12:02

  Leshohet banesa me qera ne Emshir tek kompleksi Lesna , me siperfaqe 96m2, ne katin e 1-re , komplet e mobiluar , ashensoret funksional. Renditja ; Sa...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Aktash Prishtinë, sot, ora 12:01

  ID: 10985 Prona: Banesë Oferta: Kontraktuar! Qyteti: Prishtinë Lagjja: Aktash Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO P...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 12:01

  Leshohet banesa me qira ne Lagjen Eliza A. banesa eshte ne katin e 5 te banimit, leshohet vetem per familjar dhe afat gjate e lire prej dates 20 dhjet...

  300.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 12:00

  SHITET SUPER BANESA TE PRISHTINA E RE! Lagjia "Prishtina e Re" Kompleksi Banesor Afarist "Linda Premium" 113m2 kati 2 pamje ne lindje Banesa ka kete...

  138000.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 12:00

  ID: 51314 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 2 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONËS Ofrohe...

  400.00 €
 • Lokali në shitje
  Lokali në shitje
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 11:59

  SHITET SUPER LOKALI NE ARBERI! Lagjia "Prishtina Arberi-Dragodan" Kompleksi Banesor Afarist "Berisha"afer qendres tregtare MiniMax 74m2 kati P pamje d...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat Prishtinë, sot, ora 11:59

  ID: 62251 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Lagjja: 4 Llullat Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRO...

  300.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Lagjja e spitalit Prishtinë, sot, ora 11:58

  FILLOJ SHITJA E BANESAVE DHE LOKALEVE! Lagjia "Mati 1" Kompleksi Banesor Afarist "Lisi 2" Gjej banesën e ëndrrave tua në Lagjen Mati 1 Rruga Muharre...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 11:58

  ID: 72300 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR ...

  400.00 €
 • Lokali në shitje
  Lokali në shitje
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 11:58

  SHITET SUPER LOKALI NE RRUGEN A! Lagjia "Prishtina e Re" Kompleksi Banesor Afarist "Lisi", Me pamje direkt ne Rrugen kryesore dhe ne nje vend shume at...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 11:57

  ID: 67524 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati Sipërfaqe: 85 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 5 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKR...

  400.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qafa Prishtinë, sot, ora 11:57

  Lëshohet me qira banesa te Qafa. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim. Sipërfaqe: 85m² Çmimi: 550 Rënditja • Sallon dhe Kuzhinë ...

  550.00 €
 • Shtëpia në shitje
  Shtëpia në shitje
  Makovc Prishtinë, sot, ora 11:57

  Filloj shitja e villave ne kompleksin Arra Resort Gllogovic Nga vendi i historisë për të krijuar histori të reja! Kompleksi me shtëpi malore në Gollak...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 11:56

  ID: 42886 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI R...

  300.00 €
 • Lokal me qira
  Lokal me qira
  Lagjja e spitalit Prishtinë, sot, ora 11:56

  Leshohet Lokali me qira ne Lagje te Spitalit Kompleksi Kawa 105m2 Lokali eshte i pershtatshem per zyre,callcenter,market etj Qmimi 1200€ https://bit.l...

  1200.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 11:56

  Shitet banesa te rruga C, te Kompleksi Mendi. Banesa ndodhet në katin e 4 dhe posedon ashensor. Banesa është e re. Sipërfaqe: 65m² Çmimi: 950 Rënditja...

  950.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 11:55

  ID: 63556 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 80 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  450.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 11:55

  Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit. Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim. Ban...

  450.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 11:55

  SHITEN SUPER BANESA NE RRUGEN MALUSH KOSOVA ! Lagjia "Prishtina e Re-Zona Qender" Kompleksi Banesor Afarist "Ndertimtari" 58.2 m2 kati 3 58.2 m2 Ban...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Sllovenia Sport-Parku i qytetit Prishtinë, sot, ora 11:55

  Leshohet banesa me qira te Parku i qytetit përballë bustit Isa Kastrati. Banesa është e mobiluar në katin e dytë dhe ka dy dhoma gjumi me 72 m2. Banes...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 11:54

  ID: 31112 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRSHKRIMI RRETH PRONË...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 11:54

  Leshohet banese me qira ne Ulpian per zyre ,Kati 1 C7 Banesa ka kete renditje: - 1 dhoma gjumi - Sallon - Kuzhine - Banjo - Koridor Qmimi 250€ https:/...

  250.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 11:53

  SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN A! Lagjia "Prishtina e Re-Zona Qender" Kompleksi Banesor Afarist "Lisi" 85.6m2 kati 1 pamje ne Lindje Banesa ka kete ren...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia Prishtina e re Prishtinë, sot, ora 11:53

  ID: 50112 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Prishtina e Re Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 11:52

  ID: 72076 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 75 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 4 ????: 046336699 MOBILU...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 11:51

  ID: 63257 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kalabria (Emshir) Sipërfaqe: 96 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 1 ????: 046336699 MOBILU...

  350.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 11:51

  SHITET banesa te Bregu i Diellit, mbrapa Royal Mall. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Banesa ndodhet në katin e 3. Ka sistemin e ngroh...

  90000.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushë-Kosovë Prishtinë, sot, ora 11:51

  ????LËSHOHET BANESA ME QERA ????Fushë Kosovë Rr.Ismajl Sllamniku ????Kati i 7 ????Banesa Posedon: ✔️Sallon me kuzhinë ✔️Dy Dhoma Gjumi ✔️Banjo ✔️Depo ...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 11:50

  ID: 68725 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 11:49

  ID: 72547 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 11:49

  Lëshohet me qira banesa e përshtatshme për zyre në Ulpianë. Banesa gjendet perball barnatores Rexal, është e mobiluar dhe e gatshme për punë. Rënditja...

  550.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 11:48

  ID: 11776 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Dardania Sipërfaqe: 60 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËR...

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 11:46

  ID: 72684 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 50 m² Dhoma: 1 Banjo: 2 Kati: 5 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  320.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, sot, ora 11:45

  ID: 40827 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Muhaxherëve Sipërfaqe: 100 m² Dhoma: 3 Banjo: 1 Kati: 3 ????: 046336699 MOBILUAR PO...

  500.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kalabria (Emshir) Prishtinë, sot, ora 11:45

  Banesë luksoze me qira në Emshir???? Çmimi 430€???? ▪️Përballë Tirana Lab, ndërtim i Lesnës, me 60m², me kushte shumë të mira banimi, me termokos, m...

  430.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  4 Llullat Prishtinë, sot, ora 11:44

  Leshohet banesa me qera ne Qender te 4 Llullat , banesa eshte ne katin e 4 me lift. Renditja Sallon, Kuzhine, Dhoma e gjumit, Banjo, Ballkon. Qmi...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tokbashqe Prishtinë, sot, ora 11:44

  Banese me qira ne Tokbashqe perballe shkolles Gjergj Fishta. Banesa posedon: Sallon ndamas. kuzhin. Dhoma gjumi nje. Banjo dhe teras. Kati 1. Qmim...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 11:44

  ID: 72696 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 70 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 11:43

  ID: 72715 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga C Sipërfaqe: 88 m² Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 7 ????: 046336699 MOBILUAR PO PËRS...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A-Rruga C Prishtinë, sot, ora 11:43

  Banese me qira ne rrugen C lagjen Kodrina. Banesa posedon: Sallon me kuzhine,dhoma gjumi dy,banjo dy. Kati i 7 i banimit. Qmimi:350 euro Per me sh...

  350.00 €