Shpalljet e reja (sot + 106 shpallje)

 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 19:35

  Leshoje me qira banes 2 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim. Ne cmim perfshihen shpenzimet e ngrohjes qendrore rrymes d...

  Me marrëveshje
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Fushkosovë Prishtinë, sot, ora 19:12

  ▪️Me fletë poseduese, rruga:"Besa Bese", afër shkolles "Mihal Grameno" tek res. NUARI, 80m2 - kati I 6 me pamje te hapur dhe me drite, ka parking te m...

  48000.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tokbashqe Prishtinë, sot, ora 18:33

  Lëshohet me #QIRA banesa │62m² Banesa gjendet rruga Sami Frasheri mrapa ish shkolles normale . Banesa Posedon: • Sallon Kuzhin • Dhoma gjumi • Banjo...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 18:28

  Banes me qera/Kat shpie sistem banesor kati 3-të 75 m² . renditja : sallon me kuzhin, 1 dhom gjumi, banjo. komplet e mobiluar. qmimi 195 euro + shpen...

  195.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 18:26

  Lëshohet me #QIRA banesa Duplex │120m² Banesa gjendet afer 4 llullave. Banesa Posedon: • Sallon Kuzhin • 3 Dhoma gjumi • 2 Banjo • Koridor • Ballko...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 18:18

  Lëshohet me #QIRA banesa E RE PA BANUAR │82m² Rr Muharrem Fejza, ne Kompleksin Banesor Royall City, Llamella A afer auto larjes rruga kryesore. Ban...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 18:02

  Lëshohet me #QIRA banesa ne LAKRISHT .│85m² • Banesa Posedon: • Sallon • Kuzhin • 2 Dhoma gjumi • Banjo • Koridor • 2Ballkona • NXEMJE ME TERMOKOS ...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga A Prishtinë, sot, ora 17:53

  Lëshohet me #QIRA banesa E RE PA BANUAR │119m² Banesa gjendet rruga 'A' ne Prishtine, rruga e Elbasanit. • Banesa Posedon: • Sallon Kuzhin • 3 Dhoma ...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 17:51

  Shtepi me qera afer Bregut te Diellit. Shtepia gjendet te Shkolla Iliria. Kati i I i shtepis ka oborr dhe posedon : Dhomen e ndenjes me Kuzhine | D...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 17:42

  Lëshohet me #QIRA banesa ne MATI 1.│87m² Banesa gjendet Mbrapa Royal Mall. • Banesa Posedon: • Sallon Kuzhin • 2 Dhoma gjumi • Banjo • Koridor • Ball...

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 17:34

  Lëshohet me #QIRA banesa ne Kolegji Fama.│75m² Banesa gjendet afer parkut te prishtines afer shkolles afer qendres . • Banesa Posedon: • Sallon Kuzh...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 17:15

  Adresa: Bregu i diellit , Banesat e bardha ( afer Royal Mall) Kati 1 Renditja: Sallon Kuzhine 2 dhoma gjumi 2 ballkona 1 banjo 1 vc 1 shpajz 2 korid...

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 16:58

  Gshsjznznx

  240.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Kodra e Trimave Prishtinë, sot, ora 16:57

  - ID:129 - Lokacioni: Kodra Trimave - Statusi: Me Qira - Lloji i Pronës: Banesë - Dhoma: 2 - Banjo: 1 - Ballkon: 1 ASR- Real Estate +38349875949

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 16:45

  - ID:134 - Lokacioni: Pejton - Statusi: Me Qira - Lloji i Pronës: Banesë - Dhoma: 1 - Banjo: 1 - Kati: 1 - Ballkon: 1 ASR- Real Estate +38349875949

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, sot, ora 15:50

  në rrugen "çajupi", me 100m2, kati 7-të me lifte, sistem te ngrohjes me kallda, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tersi si dhe ka kë...

  480.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, sot, ora 15:39

  në rrugen "çajupi", me 65m2, kati 7-të me lifte, sistem te ngrohjes me kallda, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tersi si dhe ka kët...

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Dardania Prishtinë, sot, ora 15:36

  - ID:126 - Lokacioni: Lagjja Dardania - Statusi: Me Qira - Lloji i Pronës: Banesë - Dhoma: 2 - Banjo: 1 - Ballkon: 1 ASR- Real Estate +38349875949

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, sot, ora 15:18

  Leshohet me qira banesa garsoniere ne lagjen e Muhaxherve rruga " Lord Bajron", afer ambasades se Zvicres. Banesa gjendet ne kat te pare, eshte nderti...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 15:15

  Kemi tri banesa me qera te Kolegji Fama. Banesat kan nga dy dhoma gjumi ,sallon, banjo,ballkoni etjera. Banesat jane ne vend te mir sepse ka qendren, ...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 15:11

  Banes Me Qera esht kat shtepie sistem banesor. kati i 3-të. siperfaqe 75 m². Renditja: Sallon me kuzhin sistem i hapur. 1dhom gjumi. 1 banjo. komplet ...

  195.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, sot, ora 14:53

  ID: 26809 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Sipërfaqe: 87 m² Dhoma: 2 Banjo: 1

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 14:52

  ID: 26776 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1

  230.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, sot, ora 14:51

  ID: 22740 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Bregu i diellit Sipërfaqe: 35 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 3

  210.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 14:47

  Ofrohet per qira banesa ne lagjen Arberia ish Dragodan-Prishtine m'rapa ministrise se shendetsise 5 minuta kemb larg qafes dhe posedon: Sallon me kuz...

  200.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushkosovë Prishtinë, sot, ora 14:44

  Ipet me qera banesa me dy dhoma gjumi ne Fushe Kosove afer pompes KASTRATI, te kompleksi ELIZA Pjeserisht e mobiluar(me mundesi mobilimi sipas mareves...

  230.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Mati Prishtinë, sot, ora 14:43

  Banesa gjendet prapa five starit ne rrugen b, kompleksi banesor Urban Living (Markingu). Banesa gjendet ne katin e 5, leshohet pa mobilje. Renditja: ...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, sot, ora 14:40

  Jepet me qira banesa ne qender te qytetit te qafa afer Restaurant DeRada. Banesa eshte e mobiluar ne tersi, gjendet ne katin e pare dhe posedon: Sallo...

  220.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 14:39

  ID: 15056 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Arbëria (Dragodan) Dhoma: 2 Banjo: 2 Kati: 3

  330.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Arbëria (Dragodan) Prishtinë, sot, ora 14:38

  ID: 26957 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Arbëria (Dragodan) Dhoma: 1 Banjo: 1

  300.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Tophane Prishtinë, sot, ora 14:37

  ID: 26964 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Tophane Sipërfaqe: 60 m² Dhoma: 1 Banjo: 1

  280.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Fushkosovë Prishtinë, sot, ora 14:35

  Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ,Bresje te komuna e re, me sipërfaqe 80m2.Banesa eshte e mobiluar Rënditja: Sallon me kuzhinë 2 D...

  220.00 €
 • Banesa në shitje
  Banesa në shitje
  Matiqan Prishtinë, sot, ora 14:28

  Shitet Banesa ne Gilan Nertuesi : IDEA Posedon : - Sallon & Kuzhin -3 Dhoma - 2 Banjo - Depo Noterizohet Parakontrat ✅ PRANIMI TEKNIK NE P...

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Muhaxherëve Prishtinë, sot, ora 14:18

  Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Muhaxhereve afer hotel “AFA” me sipërfaqe 67m2, kati 5 me Ashensor dhe garazhe. Rënditja: Sallon me ku...

  270.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Lagjia e spitalit Prishtinë, sot, ora 14:18

  - ID:123 - Lokacioni: Lagjja e Spitalit - Statusi: Me Qira - Lloji i Pronës: Banesë - Dhoma: 2 - Banjo: 1 - Kati: 3 - Ballkon: 1 - Cmimi: 250 ASR- Re...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, sot, ora 14:17

  ID: 25709 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Ulpiana Sipërfaqe: 45 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 2

  Me marrëveshje
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Qendra Prishtinë, dje, ora 14:15

  ID: 25680 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qendra Sipërfaqe: 65 m² Dhoma: 1 Banjo: 1 Kati: 3

  350.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Ulpiana Prishtinë, dje, ora 14:14

  - ID:132 - Lokacioni: Ulpiane(Afer Resturant Xhidi) - Statusi: Me Qira - Lloji i Pronës: Banesë - Dhoma: 2 - Banjo: 1 - Kati: 2 - Ballkon: 1 - Cmimi: ...

  250.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Rruga B Prishtinë, dje, ora 14:13

  ID: 26511 Prona: Banesë Oferta: për QIRA Qyteti: Prishtinë Lagjja: Rruga B Dhoma: 2 Banjo: 1

  380.00 €
 • Banesë me qira
  Banesë me qira
  Bregu i diellit Prishtinë, dje, ora 14:13

  Ipet banesa me qera posedon nxemje me termoks 2 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhin 1 ballkon 1 banjo komplet e mobilume qmim 250euro plus( 125 avans depo...

  250.00 €