Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira te 4 Llullat????, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 24.08.2023
Është shikuar 17 herë
 

▪️Afër Xhamis dhe Viva Freshit, me 75 m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,
▪️Vendparkim.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat