Banesë me qira
95000.00 €

  • SHITET Lokali në Qendër, mbrapa Teatrit????, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 09.09.2023
Është shikuar 17 herë
 

▪️(ka flete posedeuse), tek Xhamia e 4 llullat, Rr."Mustafa Kruja", ka 57m2 + teras, gjendet në katin përdhes, ndodhet në një lokacion mjaft të përshtatshëm me qasje të menjëhershme në rrugë kryesore. I RENOVUAR me të gjith dokumentacionin në rregull dhe bëhet kalim i menjëhershem i pronsis me kontrat te Noteri, si dhe ka këtë renditje:

▪️Hapsira kryesore,
▪️Banjo.
▪️terase e madhe.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat