Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira te 4 Llullat????, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 17 herë
 

▪️mrapa Teatrit Kombetar rruga Bajram Kelmendi, me 90m2, kati 2, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 449 403 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat