Banesë me qira
250.00 €

  • 4 llulla, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 20 herë
 

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 Llullat

– ID: 1547
– Lokacioni: 4 Llullat,Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: 1+1 ????
– Banjo: 1????
– depo: 1
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 250€ ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 llulat ne Prishtine. Banesa posedon sallon me kuzhine , nje dhome gjumi, nje banjo dhe ballkon. Banesa eshte e pamobiluar ne teresi, posedon vetem kuzhinen me elementet e saj.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Detajet

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat