Banesë me qira
280.00 €

  • Aktash te Salla 1 Tetori, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 13.05.2022
Është shikuar 17 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Të Salla 1 Tetori, afër Daxa Electonic) me sipërfaqe 80m2, kati 5-të.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi,
Banjo
Ballkon dhe korridor

Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor.
Leshohet vetem per afat gjat

Çmimi: 280€.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash