Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 290 herë
 

Leshohet banesa me Qira ne Aktash. Banesa ka 100 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te me lift. Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz

Qmimi: 350 Euro
A489

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash