Banesë me qira
200.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023
Ndryshuar me 14.09.2023
Është shikuar 179 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit????
▪️Çmimi: 250€????
▪️rruga Hajrullah Abdullahu afer Restaurant Davidoff, afer furra Qerimi 1, me 70m2, kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes Qendrore, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë ,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash