Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Aktash????, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023
Është shikuar 54 herë
 

▪️tek OSBE, perball salles 1 Tetori, mbi VIVA, me 70m2 kati 3 - pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash