Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Aktash????, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Ndryshuar me 20.09.2023
Është shikuar 31 herë
 

Banesë me qira në Aktash????
▪️Çmimi: 400€????
▪Te Extremme Pizza, me 80 m2, kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, e mobiluar në tërësi, me kushte të mira banimi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo,
▪️2 Ballkona.
044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash