Banesë me qira
400.00 €

  • Rruga Agim Ramadani, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 108 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 2+1 në rrugën Agim Ramadani në lagjen Aktash

Banesa është e mobiluar, ndodhet në katin e dhjetë të banimit, posedon dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Çmimi: 400€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
[email protected]

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #apartamente #lagja_muhaxhereve #aktash #qender #agim_ramadani

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash