Banesë me qira
550.00 €

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Aktash

– ID:2033
– Lokacioni:Aktash, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Kati:5 ????me lift
– Siperfaqe:99m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 550€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Aktash ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tri dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash