Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 77 herë
 

Ofrohet PËR #‪‎QIRA‬ Banesë e përshtatshme për zyre apo banim në lagjen Aktash në Prishtinë

57m²│1 Dhomë gjumi│1 Banjo│Kati 5-të


Në një nga zonat më të mira për të banuar apo punuar jemi duke e ofruar këtë banesë komode në objektin "Prishtina Stars", e përshtashme për qiftet e reja që sipas kërkesës mund të mobilohet apo të shfrytëzohet edhe për ambiente pune për të gjitha kompanit me staf të vogel!

Banesa posedon 57m² e shpërndarë në një sallon me kuzhinë të montuar, dhomë gjumi që ka akces në terasë, 1 banjo dhe 1 terasë me pamje të bukur drejt lagjes.

Lokacioni:
https://maps.app.goo.gl/wcnuYVLGkfXmeZCt7

Çmimi 250 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 79 79 96

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash