Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 12.06.2019
Ndryshuar me 12.06.2019
Është shikuar 121 herë
 

Leshoj katin e pare te shtepis me qera per banim.
Me hymje te veqant, si banes, e mobiluar komplet dhe e pajisur me Klime TV Led dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme,
Me hapsirat si me poshte:
- Dhome Dite,
- Dhome Gjumi
- Kuzhin e veqant (dhome ne veti)
- Banjo
- Korridorri

Shtepia eshte ne lokacion shume te mire, te Furra Lumi, perball Ambasades Sllovene.
Qmimi i fundit 200 euro muaji


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash