Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Rruga Ganimete Terbeshi, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 70 herë
 

Ofrohet për qira banesë 64m² në lagjen Aktash

64m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Aktash, rruga Ganimete Tërbeshi, në afërsi të OSBE-së (OSCE).

Është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 64m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/kxWkjp3ZA4cWX9Ki8

Çmimi: 270€

Kontakti:
+383 49 705 904
+383 44 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #qender #aktash #osce #osbe

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash