Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 50 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë në lagjen Aktash

74m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në zonën qendër, rruga Nak Berisha.

Është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 74m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/xCDCYTJeFeRNAaJb7

Çmimi: 400€

Kontakti:

049 705 904

044 705 904

primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
 https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #qender #aktash

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash