Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Aktash , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 40 herë
 

▪️te Extreme Pizza, me 70m2 kati 5 me lift funksional, ka dhe termokos, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë te gjumit,
▪️banjo

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash