Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Zona 1, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 22.11.2020
Është shikuar 31 herë
 

▪️ me 90m2, kati 5, me lift, me termokos, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar në tërsi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️2 banjo, dhe
▪️2 ballokona.

044 599 989 + viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash