Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
400.00 €

  • Rruga Rexhep Mala, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 46 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 75m² në afërsi të Ambasadës Sllovene dhe ICK në rrugën Rexhep Mala në lagjen Aktash

Banesa është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 75m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

E pajisur me ngrohje qëndrore dhe klimë elektrike.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/2qiXhjBzdzL2

Çmimi: 400€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #aktash #ick #ambasada_sllovene

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash

-->