Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 9 herë
 

Banesë me qira në lagjen Aktash, afer OSCE, banesa eshte komplet e mobiluar, banesa posedon dhe garazh
Kati:1-re
Sipërfaqe:120
Çmimi I qirasë:350€
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦WC
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash

-->