Lokal me qira
1500.00 €

  • Adresa: Rr."Abdyl Frshëri", Aktash, Prishtinë
Publikuar me 10.01.2019
Është shikuar 22 herë
 

Lëshoj lokalin me qira i cili gjendet në Lagjen Aktash në rrugen "Abdyl Frasheri" në katin e parë mbi marketin "Viva fresh store" afër konvikteve dhe sallës 1 Tetori me një sipërfaqe prej 468m2.
Është i përshtatshëm për Call Center ose ndonjë biznes tjeter.
Çmimi:1500/për muaj

Për më shumë informacione na kontakti në nr e tel:+38344898661

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash