Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.04.2019
Është shikuar 26 herë
 

Shitet banesa në Arbëri(Dragodan), te ambasada amerikane, afër Minimaxit.
Banesa gjendet në kompleksin ‘’Butrinti’’, në katin e 4-të me lift dhe ka 86.5 m2.
Pritet të përfundohet në muajin maj.


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor
Depo


Qmimi: me marrëveshje
S143


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)