Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesa në shitje
1000.00 €

  • Adresa: Arberi , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 3 herë
 

Shitet banesa ne lagjen Arberia, eshte e pamobiluar.

Siperfaqe: 96m2
Renditja:
Sallon me kuzhine / 2 dhoma gjumi / 2 banjo / depo / ballkon / korridor.
Çmimi: 1000 € m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)