Banesa në shitje
55000.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 63 herë
 

Banese ne shitje ne lagjen Arberia eshte komplet e mobiluar, kompleksi Tregtia shitet me mobile. Banesa ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim.
Kati: 2-te
Siperfaqe: 58m2 netto.
Qmimi i shitjes: 55 000 €
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*Dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon dhe shpajz
*Korridor
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)