Banesë me qira
240.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.05.2022
Është shikuar 20 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Vicianum,afer Meridianit dhe Viva Fresh Store kompleksi Arberia com
Banesa eshte e mobiluar
Kati:3
Sipërfaqe:64m2
Çmimi i qirasë:240
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1 Dhomë gjumi
♦Banjo dhe shpajz
♦Ballkon
♦Korridor
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)