Banesë me qira
350.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 7 herë
 

ID: 13507
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 80 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira anesë 2+1 në lagjen Arbëria (Dragodan), tek Minimaxi. Banesa është e mobiluar dhe ka organizim fantastik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon | Garazhë

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)