Banesë me qira
2200.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 26 herë
 

Leshohet super banese me qira ne Arberi eshte super e mobiluar ne menyre moderne, ka ashensor personal, 2 garazha nentokesore, eshte 225m2 dhe terasa 115m2.
Banesa ka kete renditje
-Parahyrja me garderobe
-Dhome te pritjes
-Dhome te dites
-Kuzhine
-Trapezari
-Banjo
-Wc
-Dhoma e punes
-Dhoma e fjetjes e musafireve
-Dhoma e fjetjes
-Master dhoma me garderobe
-Banjo Personale
-Terasa
Qmimi: 2200 €

Per informata shtese na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)