Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 279 herë
 

Banes me qira ne Dragodan
Banesa ka siperfaqe 120m2 dhe posedon:
Dy dhoma gjumi,
Sallon,
Kuzhin e ndame nga salloni,
Depo,
Koridor,
Banjo,
Ballkon.
Nje pjes e mobileve jan te reja,
Salloni me njeren dhom jan te ndar me harmonk mund te lidhe poashtu edhe me kuzhin mund te hapet hapsira te lidhen njera me tjetren.

Çmimi: 250€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)