Banesë me qira
400.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 0 herë
 

ID: 46397
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banese per qira ne lagjen Arberia ( Dragodan ), afer Sach Caffe, posedon siperfaqe 90m2, banesa eshte e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim

Renditja: Sallon me kuzhine | 2 dhoma gjumi | banjo | ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)