Banesë me qira
250.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 27.11.2022
Është shikuar 8 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia ,Banesa eshte e mobiluar ne teresi.Lift funksional.afer Albi Market dhe vivavfresh dhe meridian
Kati:5
Sipërfaqe:50 m2
Çmimi i qirasë:250 per kontrate 1 vjeqare plus depozita
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon nuk ka
♦Korridor
Për më shumë informata mund te na kontaktoni:046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)