Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Ndryshuar me 18.04.2019
Është shikuar 65 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Arberi, banesa eshte komplet e mobiluar, 65m2
Banesa posedon:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 230 euro

044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)