Banesë me qira
320.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Ndryshuar me 15.04.2019
Është shikuar 62 herë
 

Leshoj banese me qira ne Dragodan e mobiluar e gjitha me te gjitha elementet dhe moderne, 95m2
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 320 euro

044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)