Banesë me qira
350.00 €

  • dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 16 herë
 

Leshohet me qira Banesa ne Dragodan/Arberi!

Banesa është në katin e 5 dhe ka:

- Sallon dhe kuzhine;
- 2 dhoma te fjetjes;
- banjo dhe koridor;
- ballkan;
- parking ne dy anet e ndertesës;

Qmimi:350 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)