Banesë me qira
400.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 12 herë
 

ID: 56842
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Lagjen Arberi(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Restaurant Nazi, ka nje siperfaqe prej 65m2, është e mobiluar tërësisht në gjendje shumë te mirë dhe e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)