Banesë me qira
700.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 12 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Arberia

– ID:1730
– Lokacioni:Arberia,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 2????
– Kati: ????5
– Siperfaqe:122m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 700€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Arberia ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tre dhome gjumi, nje dhome gjumi ka banjo ne dhome, një banjo ne korridor, depo, ballkonë, koridor. Banesa është e pamobiluar në tërësi,ka vetem kuzhinen. Banesa eshte e pershtatshme per banim por edhe per afarizem si zyre , ordinance apo ndonje lloj biznesi tjeter.Objekti gjendet ne zonën me te mirën e Arberis (Dragodanit nga pjesa e re nder komune te re )ka edhe parking te mjaftueshëm .
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)