Banesë me qira
1100.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Arberia

– ID:1801
– Lokacioni:Arberi,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:120m²????
– Ballkon: 2????
– Cmimi:1100 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Arberi,Prishtine dhe përbëhet nga një sallon i madh, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, dy depo,dy ballkonë te medhenj, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me mobilje te reja dhe shume luksoze, dhe si e tille është shumë e përshtatshme për Familjar. Ne cmim perfshihen rryma, uji, berllogu dhe te gjitha shpenzimet e tjer te baneses.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)