Banesë me qira
700.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 10 herë
 

Lëshohet shtepia me #qira në lagjen Arberia

– ID:2187
– Lokacioni:Arberi,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi
– Dhoma: ????3+1
– Banjo:2????
– Kate: 2????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 700€ ????

Lëshohet #shtepia me #qira në lagjen Arberia, afer Kforit Prishtine. Shtepia eshte 2 kateshe, posedon edhe oborr, gjelberim dhe pamje shume te bukur.

Kati 1: salloni + kuzhina, 1 banjo
Kati 2: 3 dhoma gjumi, 1 banjo
Kulmi: shfrytzohet per depo.

Nxemja: me rryme si dhe ka kamin ne sallon me dru.

Shtepia eshte e mobiluar ne teresi dhe eshte shume e pershtatshme per familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)