Banesë me qira
300.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 18 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Arberia

– ID:2193
– Lokacioni:Arberia,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 6????me lift
– Siperfaqe:52m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:300 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Arberia rr.Bashkim Fehmiu ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)