Banesë me qira
750.00 €

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 17.05.2019
Është shikuar 37 herë
 

Lëshohet lokali me qira në Arbëri(Dragodan), në kompleksin ‘Pandora’, te restaurant ‘Moving’.
Lokali është i përshtatshëm për shumë veprimtari, gjendet përdhes me hyrje të veqant dhe ka sipërfaqe prej 140 m2.
Ka 2 njësi punuese të mëdha, koridore, kuzhinë dhe banjo.

Qmimi:750 euro
A874

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)