Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Arberi , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.05.2019
Ndryshuar me 30.05.2019
Është shikuar 37 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Korridor


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)