Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Arberi , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Ndryshuar me 21.06.2019
Është shikuar 46 herë
 

Leshohet banese me qira ne Lagjen Arberia, kompleksi Tregtia, rruga: Vicianum, gjendet ne katin e 4-te dhe eshte komplet e mobiluar, 60m2.

Banesa ka kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Banjo
* Ballkon
* korridor
Qmimi: 250 € ( i padiskutueshem )

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)