Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Ndryshuar me 11.07.2019
Është shikuar 57 herë
 

Leshoj banes me qira ne Arberi, banesa gjendet perball komunes se re, e mobiluar ne teresi, ka klime,gjendet ne katin e dyte, 67m2
Banesa posedon:
- dhom gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)