Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Rruga Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 260 herë
 

Ofrohet për qira garsonierë në lagjen Arbëria

53m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Banjo • Ballkon

Grasoniera ndodhet në lagjen Arbëria, rruga Vicianum.

Është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 53m² është e organizuar në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/sM79eJ5CZUD2

Çmimi: 200€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #garsoniera #arberi #dragodan #gjirafa #sach_pizza #fivestar_fitness

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)