Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 109 herë
 

Lëshohet me qira banesa me mobilim te ri dhe modern te Ambasada e Amerikes në Arbëri. Banesa është ne katin e parë, ka 60m2 dhe eshte komplet e re (e pa lëshuar më herët me qira).
Banesa është ndertuar nga MAB Projekt, me një cilësi të lartë ndërtimi.

Posedon:

»Sallon me kuzhinë
»Dhomë gjumi
»Banjo
»Ballkon

Çmimi 300€

Kodi E139

Çmimi 350€

Kodi E138

HomeLink RealEstate

Kontakt:
+383 45 550 554 (viber&whatsapp)
+383 49 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)