Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 72 herë
 

Lëshohet me qira banesa në lagjen Arbëria, afër Ambasadës Amerikane e poashtu Minimaxit. Banesa është e re dhe e mobiluar me mjaft shije. Ka sipërfaqe prej 68m² në katin e dytë.

Renditja:

»Sallon me kuzhinë
»Dhomë gjumi
»Koridor
»Banjo
»Ballkon

Çmimi 350€

Kodi E126

Agjensioni "HomeLink"

Kontakt:
+38345550554 (viber&whatsapp)
+38349111742
agjensioni.homelink@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)