Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Banesa me qira ne ARBERI-DRAGODAN, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Ndryshuar me 10.02.2020
Është shikuar 62 herë
 

-rr"Ferid Curri", ngjitur me IOM, te gjelltore NAZI me 95m2 ne katin e 1-r, ka edhe garazh, e mobiluar ne teresi, me kushte moderne banimi si dhe ka kete renditje

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-banjo dhe
-2ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- si dhe-- http://www.merrmeqira.com/index.php…

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)