Banesë me qira
550.00 €

  • Adresa: 3.Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Është shikuar 105 herë
 

3.Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, rr"Ekrem Rexha"
-me 130m2 ne katin e 1-r, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine
-3dhoma e fjetjes,
-2banjo
-shpajz dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- ose -- http://www.merrmeqira.com/user/items --- si dhe ---ne merrjep.com sheno 044 924 900……

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)