Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: afer meridianit, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Ndryshuar me 29.11.2019
Është shikuar 101 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Arberi, afer Meridianit, gjendet ne katin e 2-te, eshte e mobiluar ne teresi, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 240 euro

Per me shume informata na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)