Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rruga Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Ndryshuar me 31.10.2019
Është shikuar 41 herë
 

Ofrohet për qira banesë në lagjen Arbëria

66m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në lagjen Arbëria, rruga Vicianum, në afërsi të Meridian, Sach Pizza dhe Five Star Fitness.

Është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 66m² (neto) është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi për prindër të mobiluar në tërësi, dhomë gjumi për fëmijë dhe banjo të kompletuar.


Banesa nuk posedon ballkon!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/JXkRWBQ8wGy

Çmimi: 260€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #arberi #dragodan #meridian #sach_pizza #five_star_fitness

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)