Banesë me qira
320.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Ndryshuar me 02.12.2019
Është shikuar 140 herë
 

Leshohet banese moderne me qira ne lagjen Arberia, afer MINIMAX. Banesa eshte komplet e mobiluar, me mobile te reja, e pabanuar me pare. Gjendet ne katin e 1-are, dhe ka hapesire prej; 70m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine * dhome gjumi * banjo * ballkon * korrdior.
Çmimi: 320 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhastApp & Viber
+ 383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)